Erhard Sport Turnmat - 200x100x6 cm Leren Hoeken
Slijtvaste instapmat met leer versterkte hoeken voor dagelijks bewegingsonderwijs
ā¬Ā 239,00 excl. btw ā¬Ā 289,19 incl. btw
Artikelnummer:
1571648
1-2 weken
Informatie
- Hoes: Bisonyl (M2 brandklasse)
- Vulling: PE-schuim
- Met leer versterkte hoeken
- Afmetingen: 200x100x6 cm
- Antislip onderzijde
- Klittenband koppelstrip aan de korte zijde
- Kleur: Blauw
Belangrijk om te weten
- Instapmodel turnmat
- Makkelijk schoon te maken hoes
- Lichtgewicht mat
- Slijtvaster door de met leer versterkte hoeken
- Voor gebruik in bewegingsonderwijs
Eigenschappen
| Hoogte | 6 cm |
|---|---|
| Lengte | 200 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Categorie | Turnmat |
| Hoes | Bisonyl |
| Merk | Erhard Sport |
| Kleur | Blauw |
| Toepassing | Indoor |
| Koppelbaar | Klittenband aan korte zijde |
| Richtloper | Geen richtloper |
| Versterkte hoeken | 4 lederen hoeken |
| Vulling | Lichtgewicht PE-schuim |