Erhard Sport Lange Mat - 600x120x4 cm
Instapmat voor dagelijks bewegingsonderwijs en turntrainingen
ā¬Ā 1.150,00 excl. btw ā¬Ā 1.391,50 incl. btw
Artikelnummer:
1573040
1-2 weken
Informatie
- Hoes: Bisonyl (M2 brandklasse)
- Vulling: PE-schuim
- Afmetingen: 600x120x4 cm
- Antislip onderzijde
- Klittenband koppelstrip aan de korte zijde
- Kleur: Blauw
Belangrijk om te weten
- Instapmodel lange mat
- Makkelijk schoon te maken hoes
- Oprolbaar om compact op te bergen
- Voor het uitvoeren van aaneengesloten vloer- of tumblingelementen
- Voor gebruik in bewegingsonderwijs en turntrainingen
Eigenschappen
| Hoogte | 4 cm |
|---|---|
| Lengte | 600 cm |
| Breedte | 120 cm |
| Categorie | Lange mat |
| Hoes | Bisonyl |
| Merk | Erhard Sport |
| Kleur | Blauw |
| Gebruik | School en training |
| Toepassing | Indoor |
| Sport | Turnen |
| Koppelbaar | Klittenband aan korte zijde |
| Richtloper | Geen richtloper |
| Vulling | Lichtgewicht PE-schuim |