Erhard Sport Turnmat - 150x100x6 cm
Instapmat voor dagelijks bewegingsonderwijs
ā¬Ā 199,50 excl. btw ā¬Ā 241,40 incl. btw
Artikelnummer:
1571645
1-2 weken
Informatie
- Hoes: Bisonyl (M2 brandklasse)
- Vulling: PE-schuim
- Afmetingen: 150x100x6 cm
- Antislip onderzijde
- Klittenband koppelstrip aan de korte zijde
- Kleur: Blauw
Belangrijk om te weten
- Instapmodel turnmat
- Makkelijk schoon te maken hoes
- Voor gebruik in bewegingsonderwijs
- Lichtgewicht mat
- Voor indoor gebruik
Eigenschappen
| Hoogte | 6 cm |
|---|---|
| Lengte | 150 cm |
| Breedte | 100 cm |
| Categorie | Turnmat |
| Hoes | Bisonyl |
| Merk | Erhard Sport |
| Kleur | Blauw |
| Toepassing | Indoor |
| Koppelbaar | Klittenband aan korte zijde |
| Richtloper | Geen richtloper |
| Versterkte hoeken | Nee |
| Vulling | Lichtgewicht PE-schuim |