Trampoline - Master
Springbed uit 13mm nylon banden
ā¬Ā 6.230,20 excl. btw ā¬Ā 7.538,54 incl. btw
Artikelnummer:
1495214
Max. 6 weken
Informatie
Compleet met verrolinrichting en 100 stalen veren.
Afmeting 275 x 457 x 99 cm. Afmeting springdoek 183 x 366 cm. Super elastic-model met 13 mm brede banden en volledig gesloten pad.
Belangrijk om te weten
- Uitgerust met een springvlak in 13 mm nylon banden
- Geleverd met rolonderstel en beschermende padding
- TĆVāgecertificeerd volgens ENā13219
- Opplooibaar ontwerp
- Minimum doorgangshoogte: 2 meter
Eigenschappen
| Gewicht | 190 kg |
|---|---|
| Hoogte | 99 cm |
| Lengte | 457 cm |
| Afmetingen opbergstand | 291x70x198 cm |
| Breedte | 275 cm |
| Categorie | Trampoline |
| Certificering | TĆV-Gecertificeerd |
| Merk | Eurotramp |
| Springbed | 13mm nylon banden |
| Kleur | Blauw |
| Gebruik | School, Training |
| Toepassing | Indoor |
| Springervaring | Geen springervaring |
| Sport | Turnen |
| Materiaal | Foam, Staal, verzinkt, Verend springdoek |
| Normering | According to EN 13219 |
| Verrolbaarheid | GeĆÆntegreerde wielen |